PRODEJNA

  

Zabýváme se dodávkou osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, kanceláří, sportovišť a průmyslových hal a to za ceny, které Vás mile překvapí. V naší vzorkovně Vám představíme svítidla tuzemských i zahraničních výrobců, která budou vhodná i pro Váš dům.Vypracujeme cenovou nabídku a pokud máte vybranou svou el.instalační firmu, dodáme svítidla přes montážníky. Jinak jsme samozřejmě schopni zajistit montáž sami.

Montáž osvětlení

Zajišťujeme odbornou elektrotechnickou montáž a jiné elektroinstalatérské práce. Více v záložce Elektroinstalační práce.

Nákup svítidel na objednávku (z katalogu)

Pokud u nás nenajdete svítidlo, které odpovídá Vaším představám, můžete si ho vybrat v katalogu a objednat. U nás je možné si vybrat svítidla přesně na míru. Jsme připraveni i na náročnější zákazníky. Máme pod palcem všechny novinky ze světa osvětlení. U novinek je třeba počítat s větší prodlevou dodání, neboť některá svítidla jsou vyráběny pouze po jednotlivých kusech. V případě zájmu prosím navšitvte naše webové stránky www.duolla.cz a nebo naše nové webové stránky www.elektroshop.cz