Inteligentní elektroinstalace ABB Ego-n

 

Co je to systém Ego-n®?

Inteligentní elektroinstalace Ego-n® představuje svojí přístupností ideální řešení moderní elektrické instalace zejména pro novostavby a rekonstrukce rodinných domů či bytů. Jeho užitím vznikne dle Vašeho přání inteligentní, chytrý dům, či prostě jen pohodový a komfortní.

Katalog o inteligentní elektroinstalaci ABB Ego-n ke stažení (formát pdf): zde

 

Co Vám Ego-n® přinese?

Uspokojení Vašich přání. Váš dům bude mít přesně takový komfort a funkcionalitu jakou jste si přáli.

Jak systém Ego-n® vypadá?

Snímače a ovládací prvky vycházejí z nejmodernějších designových řad Element®, Time®, Time® Arbo a Neo®.

Katalogy jednotlivých designových řad si můžete prohlédnout zde .

 

 A v čem je inteligentní elektroinstalace lepší oproti běžné?

  • Vidí, slyší, komunikuje
  • Komfortně se ovládá
  • Je usporná

Stiskem jediného tlačítka snímače jste schopni ovládat osvětlení, vytapění, žaluzie, klimatizaci, zavlažování a elektrické spotřebiče v celém domě najednou či jakkoli provázaně dle Vašich požadavků. Stačí naprogramovat jediný snímač nebo dálkový ovladač. Všechny prvky napojené na elektroinstalaci lze ovládat centrálně, po místnostech a samozřejmě i naprosto individuálně.

Cena?

Inteligentní elektroinstalace je o 15 až 20 % náročnější na finance, ovšem za energii je úspora až 30 % za rok.

Vzorové rozpočty lze použít pouze jako informaci o cenové hladině systému. Jsou kalkulovány v katalogových cenách ABB, tj. nezahrnují možné slevy.

Vzorový rozpočet inteligentní elektroinstalace ABB Ego-n ke stažení (formát pdf): zde

 

Proč vybrat Elektric-Hranice s.r.o.?

Jsme členy Klubu Elektromontérů ABB. Máme takovou znalost technických parametrů a výrobků společnosti ABB s.r.o., Elektro-Praga, abychom byli schopni kvalifikovaně provádět jejich instalace. Instalujeme výrobky společnosti ABB s.r.o., Elektro-Praga, v souladu s obecně platnými normami a v duchu podnikatelské etiky, dle technické dokumentace a doporučení ABB. Pravidelně se zúčastňujeme školení a zajímáme se o novinky ze světa ABB Ego-n. Naše společnost má za sebou již řadu úspěšných elektromontáží inteligentní elektroinstalace ABB Ego-n.