výroba rozvaděčů

Vyrábíme elektrické rozvaděče nízkého napětí do 1000V. Jde především o individuální kusovou výrobu dle zadávací dokumentace dodané zákazníkem a nebo námi vyhotovené.

 

Námi vyrobené rozvaděče většinou osazujeme přístroji a prvky ( jístícímy prvky, spouštěcími zdroji, reléovou technikou, frekvenčními měniči ... ) od firmy ABB, která je našim smluvním partnerem. Díky spolupráci s firmou ABB, silné mezinárodní a tradiční společnosti na českém trhu, můžeme našim zákazníkům nabídnout jak kvalitní produkt se zárukou dlouhodobého podpůrného servisu tak i nízkou cenu. Pokud je to zákazníkem vyžadováno, osazujeme rozvaděče i přístroji a prvky od jiných výrobců jako jsou SCHNEIDER ELECTRIC CZ, OEZ ,SIEMENS a dalšími podle přání zákazníka. Díky spolupráci s renomovanými firmami dokážeme dodat a včas vyrobit rozvaděč přesně podle přání zákazníka.

 

Rozvaděče vyrábíme v krytí IP 20 až IP 65. Pro montáž využíváme jak malé plastové rozvodnice, tak velké oceloplechové nebo nerezové rozvaděčové skříně. Podle provedení dodáváme rozvaděče skříňové samostatně stojících (jednokřídlových, dvoukřídlových,stavebnicové), nástěné, pod omítku, pro vnitřní a venkovní prostory. Oceloplechové rozvaděče jsou opatřeny vysoce kvalitní práškovou barvou. Rozvodnice montované pod omítku mají design, který splňuje všechny estetické nároky. Naše společnost využívá rozvaděčové skříně a rozvodnice od předních výrobců jako jsou ABB, SAREL, RITTAL,  SCHRACK ...

 

Veškeré kabely a vodiče jsou vedeny v plastových lištách a strojově označeny. Svorky, přístroje atd. jsou označeny štítky vytištěnými na plotteru a splňují tak nejvyšší nároky na design a celkový vzhled hotového rozvaděče.

 

Ve vlastní provozovně naši zkušení zaměstnanci kompletují konstrukční a výzbrojové části rozváděčů NN dle platných norem.

Ke každé zakázce má zadavatel možnost využít bezplatnou poradenskou činnost ze strany vedoucího. Hotové rozvaděče jsou opatřeny výrobním štítkem ,veškerou potřebnou dokumentací, protokolem o kusové zkoušce a prohlášením o shodě

Zde je ukázka pár námi realizovaných projektů, vice najdete v sekci reference :