Domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Provádíme veškeré elektroinstalace a elektroinstalační práce bytů a rodinných domů, rekreačních objektů, komerčních objektů. Podstatnou část naší náplně tvoří elektromontážní práce při výstavbě průmyslových podniků, výrobních linek, čističek odpadních vod (ČOV), úpraven vod, kanalizačních a vodovodních čerpacích stanic. Naše služby začínají dodáním projektu, veškerého elektroinstalačního materiálu od renomovaných a námi prověřených firem, až po kompletní montáž elektroinstalace, revizi a bezpečné spuštění. Naše společnost nabízí komplexní řešení dle individuálních požadavků a přání zákazníka. Snahou našich pracovníků je nabídnout takové produkty a služby, které povedou v maximální míře k uspokojení všech požadavků, potřeb a přání našich zákazníků.

 

 

Dodáme Vám silnoproudé kabely, topné kabely, jističe, chrániče, rozvodnice, vypínače, zásuvky, svítidla ( žárovkové, halogenové i úsporné svítidla s LED technologií ) atd... 

Elektroinstalační materiál si lze také prohlédnout v našich kamených obchodech.

 

Díky osvědčené kvalitě, cenové dostupnosti, technické podpoře, modernímu vzhledu a pestrosti modelových řad nejčastěji montujeme a dodáváme výrobky firmy ABB, která je našim smluvním partnerem. Standardně nabízíme osazení vypínači a zásuvkami značky ABB z designových řad Alpha exclusive - Impuls, Decento, Element, Future linear, Neo, Neo tech, Solo - Solo carat, Swing - Swing L, Tango, Time - Time arbo.

 

Naše společnost vlastní i osvědčení CZ 13-1416, které ji opravňuje provádět protipožární přepážky s využitím systémů společnosti Intumex.

 

Provádíme:

 

  • elektroinstalace bytů a rodinných domů
  • elektroinstalace rekreačních objektů
  • elektroinstalace komerčních objektů
  • elektroinstalace průmyslových hal
  • elektromontáže výrobních linek
  • hromosvody  

Od projektu po revizi

Zde je ukázka pár námi realizovaných projektů, vice najdete v sekci reference :